Перила та поручні з чорного металу
Перильні огородження та поручні, це найрозповсюдженіший вид металевих виробів, які можна зустріти в повсякденному житті. Їх можна зустріти геть усюди, так як жодна будівля потребує ці елементи архітектури. Найчастіше ми їх можемо помітити на сходових маршах, вхідних групах, терасах, балконах, спусках в підвал, парапетах, пандусах та багато інших місць.
Майже у всіх випадках конструкція перильних огорож складається зі стійки поручня та заповнення. Стійки в більшості випадків виготовляються з квадратної, прямокутної або круглої труби, у деяких випадках може застосовуватися полоса, листовий метал чи куток. Для поручня перильних огорож беруть зазвичай круглу або профільну трубу, а от у заповненні застосовують вже майже весь асортимент металопрокату, це може бути кругла, квадратна, прямокутна труби, круг, квадрат, полоса, куток, листовий метал.
На об'єкт металеві конструкції перильних огороджень та поручнів, доставляються у готовому вигляді. Фіксація їх виконується за допомогою анкерів, дюбелів, хімічних анкерів та приварювання до заздалегідь підготовлених металевих закладних деталей. У з'єднанні металевих конструкцій між собою, застосовується напівавтоматичне зварювання обмідненим дротом із застосуванням вуглекислого газу або болтове з’єднання. Всі частини металоконструкції обробляються рідиною від корозії чи механічним способом шліфування місць уражень іржі.
Обробка металевих конструкцій лакофарбовими речовинами, відбувається на виробництві. Для цього застосовують у більшості випадків два шари ґрунта ГФ-021 та фарби ПФ-115. Також можна обробити конструкції перильних огорож та поручнів порошковим фарбуванням, а для більшої довговічності металеві конструкції оброблюють перед фарбуванням, методом гарячого цинкування.
У процесі порошкового фарбування заряджені частинки порошку «прилипають» до металічної деталі і тримаються там до запікання виробу у камері при температурі від 140 до 200 °C. Це дозволяє якісно пофарбувати металеву конструкцію без дефектів та надати їй захист від корозії на багато років. Але є і свої недоліки у такому методі, зазвичай камери для запікання мають не великі розміри і габаритні конструкції туди не вміщаються. Таку проблему можна вирішити за допомогою розділення габаритної металевої конструкцій на окремі частини, які будуть з'єднуватися між собою за допомогою болтового кріплення.
Гаряче цинкування (гальванічне цинкування) відбувається шляхом занурення металу у розплав цинку за температурою близько 450 °С. Таким чином, розплав цинку стає частиною поверхневої структури сталі, формуючи міцний шар сплаву цинку і заліза, який твердіше основного металу, а також зовнішнього захисного шару чистого отверділого цинку. Це унікальний процес, що забезпечує тривалий захист металевих конструкцій від корозії на терміни в залежності від місця застосуванням металевих конструкцій.